top of page

TEVEL

Visual

טכנולוגיות צילום מתקדמות

ABOUT

בחיפוש אחר הפרספקטיבה הנכונה

תבל ויזואל הינה מחלקה אוטונומית בתוך סטודיו תבל המתמחה בצילום על כל גווניו.

תוך כדי העיסוק הרב בצילום, ויחד עם החשיפה ללקוחות מחו"ל עם דרישה מתמדת לדברים חדשים ולפיתוח הטכנולוגיה, נוצר הצורך בסטודיו להתעמק בכל הקשור בטכנולוגיות החדשות של הצילום, מעבר לצילום עצמו.

כך נולדה תבל ויזואל.

אנו מציעים:

  • הפקת קליפים במציאות מדומה 360 VR.

  • הפקת חומרי מציאות רבודה.

  • בניית אתרי אינטרנט.

  • עריכת וידאו.

  • אנימציות.

  • הפקת תלת-מימד 3D.

  • עיצוב גרפי.

  • הפקת פנורמות תדמיתיות (180-360 מעלות).

  • הפקת ג'יגה פנורמות.

  • הדפסות מיוחדות.

וכמובן - צילום על כל גווניו וסוגיו.

ויזואל -קצת עלינו

סטילס
במחלקת הסטילס של סטודיו תבל, צלמים וצלמות, מעצבות גרפיות לעיצוב אלבומים, סטודיו מקצועי בתאורה חמה או קרה, צי של מצלמות, פילטרים, עדשות מיוחדות ומעבדת פיתוח מקצועית המצטיינת בבקרת איכות מדהימה. המחלקה עושה שימוש באמצעים טכניים ייחודיים, בסרטי צילום מיוחדים, בעיבודי תמונה והדפסות על גבי חומרים שונים, עיצוב באלבומים משובחים, כריכה והטבעת תמונות בצורות שונות.
המחלקה מפיקה עבודה מדוקדקת - החל בצורת הצילום הבלתי מוגבלת, דרך ההדפסה בפורמט המאפשר בחירת התמונות הייחודיות בצורה אינדיבידואלית, וכלה בהגדלתן ובעיצובן באלבומים הנבחרים על ידכם.


צילום ועריכת וידיאו
במחלקת הוידיאו צלמים, עורכים ומפיקה הנתמכים בעזרים טכניים הכוללים מצלמות טלוויזיה, בעדשות רחבות זווית וטלה-זום, מערכות סאונד מתקדמות, מנוף רחף, רחפנים, מצלמות אקשן, מצלמות מקטעים, חדרי עריכה ממוחשבים, ארכיון וידיאו וספריית מוזיקה.

PHOTOGRAPHY

ויזואל - צילום

virtual reality

תבל ויזואל גאה להיות בין החברות המובילות בישראל בכל הקשור לטכנולוגיה החדשה והמרגשת - מציאות מדומה.

היות והמחלקה הינה חלק מסטודיו תבל, יש למחלקה את כל התמיכה וה"גב" בכל הקשור לצילום ועריכה וזה הינו בעצם הערך המוסף שלנו, לעומת חברות אחרות.

המחלקה שוקדת על פיתוח מתמיד של הטכנולוגיה, חתומה על חוזים מול גוגל, אוקולוס וסמסונג, קשובה להכרזות חדשות וחלק מקהילות מפתחים בארץ ובניו-יורק המקבלות מוצרי בטא להתנסות - לפני כולם.

 

לצפיה בסרטונים מבית היוצר שלנו, הכנסו לערוץ ה YouTube ע"י לחיצה על לינק זה

ויזואל - מציאות מדומה

Augmented reality

טכנולוגיית המציאות הרבודה, יחד עם המציאות המדומה, הינה טכנולגייה חדשה ומרגשת שעתידה להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, תוך מספר שנים מהיום.

גם בתחום זה, סטודיו תבל ובו מחלקת הויזואל נמצא תמיד "עם האצבע על הדופק" ומתעדכן בכל דבר חדש שזז.

אנו חתומים על הסכמי שיתוף פעולה עם החברות המובילות בעולם בתחום וחלק מקהילות מפתחים בארץ ובעולם.

בימים אלו אנו מקימים צוות פיתוח וחשיבה אשר לכשיוקם, ייתן לסטודיו את היכולת לקדם טכנולוגיה זו באופן עצמאי ומקורי משלנו - מצ"ב דוגמא לאבטיפוס שאנו מפתחים:

ויזואל - מציאות רבודה

WEB DESIGN

בחברתנו, אנו בונים אתרי אינטרנט, עם התמחות מיוחדת לאתרים של חברות נדל"ן.

ניתן לבנות אתר אשר ירכז את כל הפרוייקטים של החברה או אתר ייעודי לפרוייקט אחד אשר יעניק מידע רב ומפורט יותר על הפרוייקט, אתר כזה ייצור ללא ספק רושם רב בעיני לקוחותיכם ויעלה את ערך הנכס.

ללקוחות אשר שוכרים את שירותנו עבור בניית האתר שלהם וגם שירותי צילום קבועים, אנו מעדכנים את החומרים באתר שלהם באופן אוטומטי.

לצפייה בדוגמא:  אצלנו, "הסנדלר לא הולך יחף" - האתר שלנו הוא גם אחת הדוגמאות הטובות ביותר לעיצוב שאנו יודעים לבצע: העמוד הנ"ל הינו דוגמא לאתר מסוג One Page וכלל האתר הינו דוגמא לאתר גדול ומקיף.

אם בכל זאת אתם רוצים לצפות בעוד דוגמאות - בשמחה, אנא צרו קשר ונשלח אליכם באופן אישי

ויזואל - בניית אתרי אינטרנט

giga panoramas

מהי תמונה פנורמית?

תמונה אחת אשר מורכבת ממספר תמונות אשר יוצרות תמונה אחת עם מידע רב יותר מאשר תמונה בודדת. 

כיצד מצלמים תמונה פנורמית?

מצלמים מספר תמונות עוקבות ו"תופרים" אותן האחת לשניייה לכדי תמונה אחת.

תמונה פנורמית "רגילה", אשר מוגבלת בכמות התמונות שמרכיבות אותה (ברוב המקרים לא יותר מ 15 תמונות) בעקבות אילוצי עריכה ואי דיוק בזמן צילום התמונות.

מהי "ג'יגה פנורמה"?

ג'יגה פנורמה הינה אותה תמונה פנורמית "רגילה" אבל שמורכבת מכמות אדירה של תמונות, לפעמים אף 500 תמונות!

דבר זה מתאפשר בזכות שימוש ברובוט מיוחד אשר סורק את כל השטח המבוקש ליצירת הפנורמה ובעצם מצלם קטע מאוד קטן ממנו בכל פעם ובהמשך יחד עם עריכה באמצעות תוכנות ייעודיות (ומחשב עריכה מאוד חזק :), תופר את התמונות לכדי תמונה אחת.

למה בעצם צריך את זה?

כאמור, תמונה פנורמית רגילה מוגבלת בכמות התמונות שמרכיבות אותה ואי לכך, האיכות שלה בהתאם (מכפלת מספר התמונות באיכות של כל תמונה).

בצילום ג'יגה פנורמה אין הגבלה שכזאת ולכן האיכות שלה עולה על כל דמיון ומאפשרת בעצם לבצע זום אין גדול מאוד וכך לקבל פרטים שלא היו מתקבלים בפנורמה רגילה (משול לצפייה באמצעות טלסקטופ במקום להסתכל בעין רגילה).

לחצו כאן כדי לראות דוגמא

הוראות שימוש: 

סובבו את הטלפון למצב אופקי ("שוכב"), לחצו על הסימן של 'מסך מלא' (נמצא בימין המסך - ↕),  בעזרת האצבעות, ניתן לנווט בתוך התמונה וכן לבצע זום אין וזום אאוט. לפעמים צריך לחכות קצת עד שהפריים מקבל את מלוא החדות (זה תלוי בחיבור האינטרנט). 

ויזואל - ג'יגה פנורמות

virtual tour

תמונות פנורמיות. אחד הדברים היותר מעניינים שיש. כמות המידע החזותי הנמצאת בתוך פריים אחד. פשוט כיף.

אממה- על מנת להצליח להבין בדיוק את המידע ולהתרכז בכל פרט שבו, צריך לעשות זום אין על החלק שרוצים, ואז זום אאוט, לזוז לחלק אחר בתמונה ובעצם להתעסק בטכניקה שלטעמנו היא מיותרת.

כאן נכנס לתמונה (תרתי משמע :) הסיור הוירטואלי.

הסיור הינו יותר איכותי, ידידותי ויש את היכולת לעשות זום אין ואאוט בתוך התמונה בקלות.

חברתנו הינה בעלת רשיון "צלם מוסמך" מטעם גוגל ובזכות זאת, יש לנו את היכולת לעדכן את המפות של גוגל ולחבר את העסק או הנכס שלכם לשירות Google Street View ובכך להגביר משמעותית את חשיפתו ברשת.

Please preSs here for a sample
אנא לחצו כאן לצפייה בדוגמא
ויזואל - סיור וירטואלי

AERIAL photography

עם התפתחות הטכנולוגיה ומזעור חיישנים, מעבדים וחתימת הסכמי תקשורת ושידור, התפתח מאוד תחום הצילום האווירי בזכות השימוש ברחפנים. צילום באמצעות רחפן (לעומת שימוש במסוק) מתאים מאוד לצילומים נקודתיים כאשר התקציב לצילום הינו מוגבל או כאשר ישנן מגבלות טכניות או בירוקרטיות.

יחד עם זאת, הצילום האיכותי באמת נשאר בידיו של המסוק, בזכות יכולתו להגיע לגבהים שרחפן אינו יכול להגיע וחשוב מכך - צילום באמצעות החזקת המצלמה עצמה ביד ושימוש בעדשות שלא ניתן להרכיב על רחפן.

 

מחלקת הצילום האווירי בסטודיו תבל עובדת צמוד עם מחלקת הויזואל ויחדיו הן נותנות ללקוח אפשרויות בלתי מוגבלות מבחינת סוגי הצילום והמסר אותו הוא רוצה להעביר.

ויזואל - צילום אווירי
bottom of page